+ Čo je redakčný systém:

  Redakčný systém (Content Management System - CMS, publikačný systém) je systém, ktorý slúži na editáciu a správu web stránok na internete. Pomocou redakčného systému môže užívateľ (zákazník) upravovať, meniť existujúci obsah svojich internetových stránok. V rámci našich služieb ponúkame vysoko kvalitný redakčný systém, ktorý spoľahlivo pomôže zlepšit a zjednodušit prácu na Vašej internetovej stránke.

+ Pre koho je určený redakčný systém / CMS:

  Redakčný systém je primárne vhodný pre tých ľudí, ktorí potrebujú často aktualizovať svoj web alebo obsah webovej stránky. Na trhu je viacero redakčných systémov. Používame jeden z najrozšírenejších, ktorý poskytuje užívateľovi adekvátnu kvalitu a komfort.

+ Výhody redakčného systému:

1.  Redakčný systém je najvhodnejší pre tých ľudí, ktorý potrebujú často aktualizovať svoj web.

2. Webstránka, ktorá ponúka redakčný systém, si vyžaduje zo začiatku vyššiu investíciu ako klasická jednoduchá internetová stránka. Zákazník sa na druhej strane stane sám sebe pánom, pričom po čase sa mu jeho investícia do CMS niekoľkonásobne vráti. Či už vo forme peňažnej (ušetrí na dodatočných úpravách www stránky od výrobcu), ako aj časovej úspory (sám si môže kedykoľvek upravovať stránku bez viazanosti na dodávateľa webovej stránky).