SW RIEšENIA

Ďalšou významnou činnosťou našej spoločnosti je tvorba web stránok, SEO optimalizácia a tvorba softvérových riešení na základe požiadaviek zákazníkov:

Tvorba web stránok

Tvorba web stránokPrezentácia na internete pomocou web stránky je v dnešnej dobe nevyhnutná. Nezaostávajte za konkurenciou a spoznajte možnosti internetu a ako na ňom získať viac nových zákaziek. Ponúkame tvorbu web stránok na mieru podľa Vašich predstáv.

Redakčný systém (CMS)

Redakčný systém (CMS)Zabezpečí jednoduchú a rýchlu správu obsahu web stránky, ponúka vysoké zabezpečenie a jednoduchú obsluhu. Redakčný systém je vyvýjaný na mieru pre každú web stránku, aby presne spĺňal jej požiadavky.

SEO optimalizácia

SEO optimalizáciaPomocou techník optimalizácie pre vyhľadávače, dostaneme Vašu web stránku na prvé miesta vo vyhľadávačoch a zvýšime návštevnosť Vašej web stránky. SEO má vysokú návratnosť investícií a ukázala sa ako základná časť marketingu pre Vašu webovú prezentáciu.

Webhosting a registrácia domén

Webhosting a registrácia doménPoskytujeme komplexné služby pre Váš on-line priestor. Za pomoci našich partnerov zabezpečíme prvotriedny webhosting so všetkými technickými požiadavkami Vašej web stránky. Poskytujeme aj registráciu domén prvej úrovne (.sk .eu .com a iné).

Tvorba databáz a softvéru

Tvorba databáz a softvéruZefektívnite chod a fungovanie Vašej firmy so špecializovaným databázovým systémom vytvoreným presne na mieru Vašej spoločnosti. Naše databázové riešenie zautomatizuje a zjednoduší každodenné činnosti Vašich pracovníkov, zvýši efektivitu firmy a ušetrí veľa času Vašim pracovníkom.