Sme vaše plus v IT

IT&T s radosťou poskytuje IT služby a riešenia už od roku 2004. Našu vášeň pre IT sa snažíme pretkať profesionalitou a inováciami. Preferujeme dlhodobé partnerstvá založené na dôvere.  Radi zmodernizujeme vašu infraštruktúru a prevedieme vašu firmu do novej éry cloudu

Ste na správnej IT adrese !

IT&T poskytuje IT služby a riešenia už od roku 2004
IT služby a riešenia

IT služby a riešenia

IT&T poskytuje komplexné služby v oblasti IT outsourcingu, správy siete a servisu PC. Staráme sa o spoločnosti s veľkosťou 3 - 150 počítačov.
 

Zistiť viac

Cloud riešenia

Cloud riešenia

Ponúkame cloudové riešenia spoločnosti Microsoft a ich integráciu do vašej IT infraštruktúry (Microsoft Office 365, Exchange Online, Azure).

Zistiť viac

Kontakt

Kontaktujte nás

V prípade, že hľadáte profesionálnu IT firmu a zároveň aj spoľahlivého partnera, neváhajte nás kontaktovať na našom telefónnom čísle alebo e-mailom.

Zistiť viac

Spoločnosť IT&T

Spoločnosť IT&T

IT&T je dynamicky rozvíjajúca sa slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje IT službám a riešeniam od roku 2004. Prvoradým poslaním našej firmy je poskytovať kvalitné služby v oblasti IT outsourcingu a pomáhať zákazníkom sa orientovať a napredovať v dnešnej dobe plnej nových technológií.

Viac o našej firme

23.03.2018

Spustili sme novú web stránku

Vitajte na novej webovej stránke našej spoločnosti. Už v dohľadnej dobe spustíme BLOG, kde vás budeme informovať o novinkách a vychytávkach v oblasti IT a cloudu.

Celý článok

Referencie

MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.

So spoločnosťou IT&T spolupracujeme už štrnásty rok. To hovorí samo za seba o našej spokojnosti.  Či sú to IT služby, softvérové riešenia, konzultácie, poradenstvo v IT oblasti, vždy sa na nich môžeme spoľahnúť. IT&T je partner, ktorého sa nebojíte zavolať v sobotu večer alebo na Silvestra ráno, ak je to potrebné.  Zhrnuté v jednej vete - profesionalita, flexibilita, spoľahlivosť a pritom i normálny ľudský prístup k zákazníkovi, to je IT&T.

Riaditeľ pre informatiku a bezpečnosť - MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.

Cord Blood Center

Mladý, flexibilný a veľmi profesionálny IT tím so širokou vedomostnou základňou, ktorý sa nebojí popasovať sa so špeciálnymi požiadavkami klienta. Veľmi ochotní pomôcť + výborne zvládnutá zastupiteľnosť špecialistov a to i počas víkendov a voľných dní. Prehľadným spôsobom vedené evidencie. Sympatická je najmä snaha zákazníkovi poradiť a ponúknuť alternatívy výhodnejšie v pomere cena-výkon s prihliadnutím na skutočne potreby zákazníka.

IT manager - Cord Blood Center

INGSTEEL, s.r.o.

Spoločnosť IT&T je už niekoľko rokov našim spoľahlivým partnerom v oblasti podpory informačných technológií. Zabezpečuje nám prevádzku firemnej siete a správu serverov. Pomáhajú v tvorbe, implementácii a neustále zdokonaľovanie firemného informačného softwaru. Veľmi oceňujem riešenie problémov cez vzdialenú pomoc, vďaka čomu sú naše problémy vyriešené okamžite a bez zbytočného čakania. Spoločnosť IT&T môžem preto odporučiť aj iným.

Výrobný riaditeľ - INGSTEEL, s.r.o.

VŠEMVS

Počas dlhoročnej spolupráce sme vo firme IT&T nachádzali najmä partnera pre naše často neštandardné potreby a riešenia. Profesionálny team, ktorý je vždy k dispozícii a pomôže aj v najťažších časoch. V poslednom čase oceňujeme na spoločnosti IT&T najmä ich drive smerom ku cloudovým riešeniam a v oblasti GDPR, keďže aj v týchto témach je nevyhnutné mať niekoho, kto je viac ako len dodávateľ.

IT manager - VŠEMVS

KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o.

Za posledné roky sme vymenili 3 IT firmy a stálo nás to mnoho tisíc eur, ktoré sme vyhodili doslova do vzduchu. Atmosféra vo firme bola zlá. Tak som jedného dňa sedel nešťastný na obede s kamarátom a pýtal sa ho „zo srandy“ či nepozná dobrých ITčkárov. A tak som sa dostal k IT & T...a stretol som sa s firmou, ktorá má záujem spolupracovať s klientom, rozumie tomu čo robí, keď nevie tak zistí a to všetko v priebehu minút, alebo maximálne hodín. Ďakujem za to, že aj keď si denne vymýšľam všakovaké vychytávky, tak odvtedy čo spolupracujeme sa IT stalo našim pomocníkom a nie nepriateľom.

CEO - KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o.

Universal McCann Bratislava s.r.o.

IT&T pre nás reprezentuje v IT starostlivosti profesionalitu, komplexné služby, progresívny a pro-aktívny prístup. Vieme, že sa môžeme spoľahnúť aj v zložitej IT problematike.

Managing Partner - Universal McCann Bratislava s.r.o.


+421 2 48 269 501 Sme vám k dispozícii
obchod@itat.sk Garancia odpovede do 24 hodín