Predaj HW a SW

Neodmysliteľnou súčasťou našich služieb tvorí predaj hardvéru a softvéru. Ponúkame najznámejšie značky výpočtovej techniky ako sú HP, HPE, DELL, Lenovo, Apple, Samsung, LG, Logitech. Predávame produktové balíky najvýznamnejších softvérových výrobcov (Microsoft, ESET, Adobe, Veeam, M-files, Vmware, a iné).

K daným produktom sa snažíme vždy poskytnúť našu pridanú hodnotu - inštalácia v cene tovaru, dovoz priamo k zákazníkovi a pod. Tieto prídavné služby prispievajú k spokojnosti našich zákazníkov.

Predaj Hw a Sw

Naše portfólio HW a SW tvorí:


 • Predaj počítačov, notebookov, komponentov a periférií

  V našej ponuke nájdete široký výber značkových počítačov a notebookov renomovaných výrobcov ako je Hewlett-Packard, DELL, Apple, Microsoft, Toshiba, Lenovo, ASUS a iné. Ako kvalitnú alternatívu vieme ponúknuť spoľahlivé počítače kompletizované našou firmou, ktoré sú zložené z kvalitných komponentov (Intel, AMD, Asus, Seagate, Samsung). Nakoľko naša ponuka výpočtovej techniky je veľmi pestrá a neustále aktualizovaná, neuvádzame na tejto stránke konkrétne modely a ceny ponúkaných výrobkov. Vzhľadom na naše zameranie uprednostňujeme kontakt so zákazníkom, kedy vám naši pracovníci radi poradia tak pri správnom výbere počítača, ako aj pri rozširovaní už existujúcich zostáv.

 • Predaj serverov a serverových riešení

  Preferujeme najkvalitnejšie značky serverov (HPE, DELL, IBM/Lenovo). Zo skúsenosti vieme, že vyladené hardvérové komponenty a rozšírené záruky od výrobcov, garantujú klientovi najlepšiu kvalitu a dlhodobý chod serverov. Venujeme sa návrhu a realizácii komplexných serverových riešení, ktoré zákazníkovi prinesú vyššiu efektivitu, úsporu času, vysoký výkon, stabilitu, bezpečnosť dát (zálohovanie) a nové funkcionality. Na požiadanie vieme pre Vás vypracovať komplexnú serverovú ponuku, preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

 • Predaj kancelárskej techniky

  Snažíme sa vyhovieť čo najväčšiemu spektru potrieb zákazníkov, preto naša ponuka obsahuje nasledovné portfólio kancelárskej techniky:

  • multifunkčné / kopírovacie zariadenia (Canon, HP, Lexmark, Konica Minolta)
  • predaj spotrebného materiálu (tonery, cartridge, úložné média)
 • Predaj softvéru

  Ponúkame širokú škálu programového vybavenia od renomovaných výrobcov ako Microsoft, ESET, Adobe, Veeam, VMware, Autodesk, Corel, Symantec a veľa ďalších. Nakoľko je ponuka programového vybavenia veľmi rozsiahla, uvádzame iba niektoré vybrané značky. V prípade Vášho záujmu o konkrétne produkty nás neváhajte kontaktovať.

  Primárne sa venujeme predaju, implementácii a správe Microsoft platformy (Office 365). Máme bohaté skúsenosti s riešeniami postavenými na produktoch Microsoft Windows Server. Takéto riešenia si zakúpila väčšina našich zákazníkov, ktorí následne využívajú zmluvnú starostlivosť. Naša spoločnosť úspešne zvládla certifikačný proces spoločnosti Microsoft a preto sme sa stali Silver partnerom. Samozrejmosťou je nasadenie najnovších serverových riešení od Microsoftu postavených na virtuálnom prostredí Hyper-V. Neoddeliteľnou súčasťou každého servera je e-mailový server. V našej ponuke nájdete najnovší emailový server Microsoft Exchange ku ktorému ponúkame taktiež kompletnú konfiguráciu, prípadne migráciu z predošlých verzií. Okrem serverových riešení ponúkame celé portfólio operačných systémov určených pre počítače a notebooky (Microsoft Windows).

  Antivírusové systémy

  K operačným systémom patrí ich ochrana pomocou antivírusového systému. Ako Gold Partner spoločnosti ESET, ponúkame celé portfólio tejto slovenskej softvérovej spoločnosti. Ich produkty zaraďujeme medzi špičku vo svojej oblasti a to je dôvod prečo veľká väčšina našich zákazníkov používa práve produkty ESETu.

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou poradíme.

Kontaktujte nás