Ako prejsť na cloud vo vašej firme

V  IT&T sme špecialisti na predaj a implementáciu cloudových riešení od Microsoftu.

Ako prebieha prechod na cloud?

 • V prvom rade podrobne analyzujeme vaše aktuálne IT prostredie a potreby.  
 • Následne vám navrhneme vhodné cloudové riešenie. Neodmysliteľnou súčasťou našej ponuky je predaj cloudových služieb z porfólia Saas (Microsoft Office 365) ako aj IaaS (Microsoft Azure). 

Sme strieborným partnerom spoločnosti Microsoft – na našu odbornosť sa môžete spoľahnúť aj v prípade, že máte špecifické požiadavky.

Neviete, ako začať? Vyskúšajte najprv konzultáciu s našimi špecialistami. Pomôžeme vám navrhnúť ideálne riešenie cloudových služieb ušité presne pre vaše potreby. Naše cloudové služby vám pomôžu presunúť všetky dáta (e-maily, kalendáre, kontakty a súbory) do prostredia Microsoft Office 365. 

Ani po úspešnom prechode na cloud vás v tom nenecháme: poskytneme vám prémiovú starostlivosť o cloud, ktorá zahŕňa jeho údržbu, rozširovanie a upgrade na nové technológie, ktoré sú dostupné niekoľkokrát za rok.

Pre množstvo klientov sme úspešne implementovali rôzne cloudové riešenia. Tým sme získali v tejto oblasti cenné know-how, ktoré využijeme pri navrhovaní vhodných cloudových riešení aj pre vašu firmu. Zároveň sme sa stali certifikovaným Microsoft Silver Partnerom v cloudových riešeniach a Sales specialist na predaj produktov Office 365.

Konzultácia a implementácia

Máte firmu a chcete prejsť na cloud? Toto sú typické scenáre


 • Migrácia aktuálneho inhouse alebo on-premise e-mailového servera (Microsoft Exchange Server, prípadne e-mailový server postavený na báze Linuxu)
 • Analýza existujúceho e-mailového servera a návrh vhodného modelu pre vašu firmu a podnikanie (napríklad Microsoft Exchange Online)
 • Migrácia emailov z klasického hostingu (IMAP, POP). Za predpokladu, že používate štandardný hostingový model pre vaše e-maily a sťahujete správy za pomoci protokolu IMAP alebo POP3, ponúkneme vám migráciu na vyššiu a sofistikovanejšiu úroveň služby Microsoft Exchange Online Plán 1 alebo vyšší
 • Migrácia zo služby Gmail na Exchange Online. Pomôžeme vám s presunom vašich mailov, kalendárov a kontaktov z e-mailovej služby od Google do sofistikovanejšieho riešenia Microsoft Office 365
 • Migrácia vašich firemných súborov a dokumentov z existujúceho NAS alebo starého servera do cloudu (Microsoft Sharepoint online). Kancelársky balík Office 365 dokáže plne nahradiť váš existujúci súborový systém (Windows file server alebo Linux)
 • Migrácia vášho existujúceho on-premise servera (terminálový server, účtovný server, SQL server, databázový server a iné) do Microsoft Azure. Azure je najvyšší model cloudu od Microsoftu
 • Microsoft Silver Partner
 • Microsoft Silver Partner Small and Midmarket Cloud Solutions
 • Microsoft Sales Specialist Office 365

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou poradíme.

Kontaktujte nás