Partneri a certifikáty

Ďakujeme našim partnerom s ktorými spolupracujeme dlhé roky. Pre plné pokrytie požiadaviek našich zákazníkov spolupracujeme aj s ostatnými renomovanými výrobcami ako sú DELL, Lenovo, Veeam, Altaro, M-Files, IBM, Symantec, Canon,  a ďalší...
 • Microsoft Silver Partner
  Cloud Productivity

  Certifikácia Microsoft Partner - Silver Cloud Productivity vyjadruje našu odbornosť a rozsiahle praktické skúsenosti s poskytovaním cloudových riešení spoločnosti Microsoft ako sú Azure a Office 365.
  Certifikácia bola dosiahnutá vďaka vysokému počtu nasadených riešení pre našich klientov na cloudových službách spoločnosti Microsoft a preukázaním odborných vedomostí na certifikačných skúškach spoločnosti Microsoft.

  www.microsoft.com

 • Microsoft Silver Partner
  Small and Midmarket Cloud Solutions

  Certifikácia Microsoft Partner - Silver Small and Midmarket Cloud Solutions ukazuje našu odbornosť s poskytovaním služieb a poradenstvom zameraným na malé a stredné spoločnosti v oblasti cloudových riešení Microsoft Office 365 a Microsoft Azure.
  Certifikácia odzrkadľuje našu odbornosť a výborné zákaznícke referencie ohľadom cloudových riešení spoločnosti Microsoft.

  www.microsoft.com

 • Microsoft Office 365 Sales Specialist

  IT&T je dlhoročným partnerom spoločnosti Microsoft a je certifikovaná ako Microsoft Partner - Silver Small and Midmarket Cloud Solutions, Microsoft Small Business Specialist a taktiež Microsoft Authorized Education Reseller. Tieto certifikáty vyjadrujú našu odbornosť a orientáciu na malých a stredných zákazníkov (do 150 počítačov). Výhodou členstva v tejto komunite je prístup k najnovším MS technológiám a školeniam, ktoré neustále zlepšujú kvalitu nami poskytovaných služieb.

  www.microsoft.sk

 • HP Preferred partner / HP SILVER PARTNER

  V roku 2008 sme sa stali preferovanými partnermi spoločnosti Hewlett-Packard. Tento program vznikol za účelom vyzdvihnúť hodnotu kľúčových partnerov HP voči koncovým zákazníkom. Zároveň zachováva efektívnu a predvídateľnú návratnosť partnerských investícií. Jeho cieľom je dosiahnuť najlepšiu celkovú zákaznícku spokojnosť.

  www.hp.sk

 • ESET gold partner

  ESET patrí medzi najvýznamnejšie spoločnosti na svete, ktoré sa zaoberajú bezpečnosťou pracovných staníc a serverov. Ich produkty sú zamerané primárne na antivírusovú a antispywarovú ochranu. Sme hrdí, že aj my môžeme byť partnerom jednej z najúspešnejších IT firiem na Slovensku. Naša firma je držiteľom certifikátu Gold Partner.

  www.eset.sk

 • lexmark AUTHORISED premium partner

  V roku 1991, po osamostatnení sa od IBM, sa Lexmark stala vedúcou firmou, výrobcom a dodávateľom tlačových riešení pre kancelárie a domácnosti. Produkty Lexmark pokrývajú laserové a atramentové tlačiarne, multifunkčné zariadenia a s nimi spojené spotrebné materiály a servisné služby. Na základe spokojnosti našich zákazníkov s touto značkou, sme sa stali v roku 2009 Lexmark Premium Partner. 

  www.lexmark.sk

 • Layer2 Silver Partner

  Layer 2 je Microsoft Gold Certified Partner so sídlom v Hamburgu (Nemecko). Je jedným z popredných poskytovateľov produktov Microsoft SharePoint, Office 365 a Azure aplikácií v Európe s významným dôrazom na integráciu dát, skupinové riadenie znalostí a sociálnych sietí. Layer2 ponúka poradenstvo a služby v oblasti SharePoint, programovania .NET a IT infraštruktúry dlhšie ako 25 rokov.

  www.layer2solutions.com

 • M-Files Partner

  M-Files patria medzi najlepšie ECM/DMS systémy súčasnosti. Predstavuje ideálny nástroj pre správu, zdieľanie a triedenie akéhokoľvek obsahu a informácií pre jednoduchú automatizáciu procesov (firemné workflow, schvaľovacie procesy, ...) a efektívnu prácu vo firme. Ponúka príjemné užívateľské rozhranie ktoré sa dá jednoducho integrovať do firemnej infraštruktúry a prepojiť s celou radou ďaľších systémov. Užívatelia získavajú prístup k informáciam jednoducho a rýchlo podľa svojích prístupových práv a to prakticky z akéhokoľvek (aj mobilného) zariadenia. M-Files používajú statisíce užívateľov po celom svete.

  www.m-files.com

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou poradíme.

Kontaktujte nás