Microsoft PARTNER

Microsoft Partner - Silver Small and Midmarket Cloud Solutions
Microsoft Small Business Specialist
IT & T je dlhoročným partnerom spoločnosti Microsoft a je certifikovaná ako Microsoft Partner - Silver Small and Midmarket Cloud Solutions, Microsoft Small Business Specialist a taktiež Microsoft Authorized Education Reseller. Tieto certifikáty vyjadrujú našu odbornosť a orientáciu na malých a stredných zákazníkov (do 150 počítačov). Výhodou členstva v tejto komunite je prístup k najnovším MS technológiám a školeniam, ktoré neustále zlepšujú kvalitu nami poskytovaných služieb.

www.microsoft.sk


HP Preferred partner / HP SILVER PARTNER

hp
V roku 2008 sme sa stali preferovanými partnermi spoločnosti Hewlett-Packard. Tento program vznikol za účelom vyzdvihnúť hodnotu kľúčových partnerov HP voči koncovým zákazníkom. Zároveň zachováva efektívnu a predvídateľnú návratnosť partnerských investícií. Jeho cieľom je dosiahnuť najlepšiu celkovú zákaznícku spokojnosť.

www.hp.sk


ESET gold partner

Microsoft Small Business Specialist
ESET patrí medzi najvýznamnejšie spoločnosti na svete, ktoré sa zaoberajú bezpečnosťou pracovných staníc a serverov. Ich produkty sú zamerané primárne na antivírusovú a antispywarovú ochranu. Sme hrdí, že aj my môžeme byť partnerom jednej z najúspešnejších IT firiem na Slovensku. Naša firma je držiteľom certifikátu Gold Partner.

www.eset.sk


LAYER2 gold partner

Layer2
Layer 2 je Microsoft Gold Certified Partner so sídlom v Hamburgu (Nemecko). Je jedným z popredných poskytovateľov produktov Microsoft SharePoint, Office 365 a Azure aplikácií v Európe s významným dôrazom na integráciu dát, skupinové riadenie znalostí a sociálnych sietí. Layer2 ponúka poradenstvo a služby v oblasti SharePoint, programovania .NET a IT infraštruktúry dlhšie ako 25 rokov.

www.layer2solutions.com


lexmark AUTHORISED premium partner

Lexmark
V roku 1991, po osamostatnení sa od IBM, sa spoločnosť Lexmark stala vedúcou firmou, výrobcom a dodávateľom tlačových a obrazových riešení pre kancelárie a domácnosti. Produkty Lexmark pokrývajú laserové a atramentové tlačiarne, multifunkčné zariadenia a s nimi spojené spotrebné materiály a servisné služby. Na základe spokojnosti našich zákazníkov  s touto značkou, sme sa stali v roku 2009 Lexmark Premium Partner. 

www.lexmark.sk


Gts slovakia

Gts
Spoločnosť GTS Slovakia je telekomunikačný operátor s celoslovenskou pôsobnosťou. Je členom silnej medzinárodnej skupiny GTS Central European Holding B.V.. Naša dlhoročná spolupráca sa postupne vyprofilovala a pretransformovala do spoločného partnerstva. Momentálne považujeme operátora GTS Slovakia za jedného z popredných providerov na Slovensku.

www.gts.sk


cisco systems

cisco
Cisco Systems, Inc. je jedna z najväčších IT firiem dnešnej doby a dominujúci hráč na poli sieťových a komunikačných technológií. Aktívne prvky počítačovej siete značky CISCO (switch, router, firewall a pod.) patria medzi špičku v IT technológiách. IT & T patrí medzi registrovaných CISCO partnerov.

www.cisco.sk


GFI

gfi
GFI patrí medzi popredných vývojárov na poli bezpečnosti obsahu, sieťovej bezpečnosti a softvéru pre messaging. Jej zákaznícka základňa presahuje 300 000 klientov. GFI je globálna spoločnosť s pobočkami v USA, VB, Nemecku, Rumunsku, Austrálii, na Cypre a na Malte. IT & T patrí medzi jej partnerov na Slovensku.

www.gfi.sk


Vyššie uvedení partneri patria medzi našich najvýznamnejších. Pre plné pokrytie požiadaviek našich zákazníkov spolupracujeme aj s ostatnými renomovanými partnermi ako sú IBM, Symantec, Canon, Panasonic, Alcatel, a ďalší...