Čo je Cloud Computing

AKÉ SÚ VÝHODY CloudU

Cloud Computing znamená ukladanie a prístup k dátam a programom cez internet. Všetky vaše dáta máte plne k dispozícii ako doteraz, ale nenachádzajú sa už u vás "doma" (na vašom úložisku alebo serveri). Cloud je moderný spôsob práce s dátami.

Chcem vedieť viac

Modely a kategórie Cloudu

Modely a kategórie Cloudu

Poznáme tri modely cloudu:  verejný, privátny a hybridný cloud. Medzi základné kategórie cloudu patria SaaS (softvér ako služba), Paas (platforma ako služba) alebo Iaas (infraštruktúra ako služba).

Chcem vedieť viac

Konzultácia a implementácia

Ako prejsť na cloud

Vieme, ako presuniete svoju firmu na cloud. Sme Microsoft Silver Partner a využívame znalosti z desiatok firiem, ktorým sme pomohli integrovať cloud pred vami. Radi pomôžeme s migráciou na cloud aj vám.

Chcem vedieť viac

Microsoft Exchange online

Microsoft Exchange online

Služba Microsoft Exchange Online je základná e-mailová cloudová služba od Microsoftu. Naša spoločnosť poskytuje profesionálnu migráciu existujúcich e-mailových riešení na tento vynikajúci produkt.

Chcem vedieť viac

Microsoft Office 365

čo je Microsoft Office 365

Microsoft Office 365 je moderný kancelársky balík, ktorý už nie je len obyčajný Word, Excel, PowerPoint či Outlook. Názov Office 365 označuje desiatky nových aplikácií, ktoré fungujú na báze cloudu a tímovej spolupráci.

Chcem vedieť viac

Microsoft Azure

Čo je Microsoft Azure

Microsoft Azure je najvyššia úroveň cloudu od spoločnosti Microsoft. Ak nechcete investovať do vlastného "železa", ale potrebujete vlastný server, Azure je ideálny spôsob prenájmu moderného a výkonného servera pre vašu firmu.

Chcem vedieť viac

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou poradíme.

Kontaktujte nás