Spoločnosť IT&T

IT&T, s.r.o. je dynamicky rozvíjajúca sa slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje IT službám a riešeniam od roku 2004. Prvoradým poslaním našej spoločnosti je poskytovať kvalitné služby v oblasti IT outsourcingu a Cloudu, za pomoci ktorých pomáhame klientom zvyšovať ich efektivitu a konkurencieschopnosť v dnešnom zrýchlenom prostredí plnom nových technológií.

Našim cieľom je vybudovať dlhodobý partnerský vzťah so zákazníkom, ktorý sa nám darí vytvárať na základe odbornosti, profesionality a korektnosti. Vďaka tomuto prístupu sme získali viacero významných klientov z rôznych oblastí ekonomiky. Svojim zákazníkom poskytujeme široké portfólio služieb, ktoré spájame do komplexných riešení. Preto sa nemusia obracať na viacerých partnerov, ale len na jedného, ktorý im zabezpečí celú IT prevádzku na kľúč.

Profil spoločnosti

Naše služby pokrývajú nasledovné 2 hlavné oblasti:

Prečo sa rozhodnúť pre IT&T


Sme profesionálny tím odboRníkov

Len za pomoci kvalitných a školených odborníkov dosahujeme spokojnosť našich klientov. Pri prijímaní nových zamestnancov kladieme vysoké nároky na ich technické, ako aj mentálne zručnosti.

Zvýšime vašu konkurencieschopnosť

Tým, že našim zákazníkom nasadzujeme najmodernejšie technológie, napomáhame im zvyšovať ich efektivitu (zrýchlenie činností a tým znižovanie nákladov) a schopnosť konkurovať svojim súperom na trhu.

VIP paušály

Počas histórie IT&T sme dospeli k momentálne najobľúbenejším paušálom v našej ponuke a to VIP. Tieto typy kontraktov sú charakteristické svojou jednoduchosťou pre výpočet celkovej sumy paušálu. Taktiež sa vyznačujú nízkou byrokraciou a hlavnou výhodou je, že sú all inclusive. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Zároveň všetky VIP paušály sú cenovo dostupné a svojou logikou majú ukázať reálnu úsporu oproti zamestnávaniu vlastného IT administrátora.

Preferujeme dlhodobé partnerstvá

Počas našej existencie na trhu sme pochopili, že najdôležitejšie sú silné partnerstvá, založené na dôvere a korektnosti, ktoré zabezpečia dlhodobú spoluprácu a taktiež kontinuitu vývoja IT infraštruktúry klienta.

Nesľubujeme, ale konáme

Poskytujeme kvalitné IT riešenia a služby, ktoré sú podložené know-how a nie prázdnymi sľubmi. Našou snahou je povedať zákazníkovi "nie je problém" a pokúsiť sa uspokojiť všetky jeho potreby.

Princíp rovnosti

Zákazník by nemal nikdy pocítiť, že je menej cenný ako ostatní. Mal by dostať tak isto kvalitné služby ako druhí. Vážime si každého jedného klienta rovnako a bez ohľadu na jeho veľkosť.

Komplexný prístup

Jednoznačne preferujeme komplexný IT outsourcing / IT správu. Pre našich zákazníkov je jednoduchšie, ak im všetky služby spojené s IT poskytuje jedna spoločnosť namiesto toho, aby si osobitne museli vlastnými silami zariaďovať jednotlivé činnosti. Vlastnými silami to vždy trvá dlhšie a samozrejme aj zvyšuje náklady. Tento prístup nás neustále núti zdokonaľovať naše know-how, aby sme dokázali udržiavať krok s najnovšími technológiami a tým pokryť široké portfólio poskytovaných služieb.

Pridané hodnoty

Okrem snahy poskytovať čo najkvalitnejšie služby, poskytujeme našim zákazníkom pridané hodnoty. Medzi ne patria monitoring serverov, centrálny servisný kontakt (jeden jasne stanovený kontakt, aby sa klient nemusel zapodievať viacerými kontaktmi), globálne evidencie hardvéru a softvérových licencií, štatistiky využívaného hardvéru a softvéru a iné...

Odborník je osoba, ktorá už urobila všetky chyby možné v niektorej úzkej oblasti.

Niels Bohr

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou poradíme.

Kontaktujte nás