IT služby a riešenia

Komplexná správa IT

Komplexná správa IT

Spravujeme firmy, ktoré vlastnia 3 až 150 počítačov, servery. Uplatňujeme princíp komplexného prístupu k zákazníkovi. To znamená, že klient sa nemusí obracať na viacerých IT dodávateľov.

Viac o službe

Outsourcing IT služieb

Outsourcing IT služieb

V dnešnej rýchlej dobe je outsourcing efektívna a zároveň moderná forma poskytovania IT služieb. Táto forma starostlivosti o IT šetrí zákazníkovi čas a finančné prostriedky. 
 

Viac o službe

Správa siete, sieťové služby

Správa PC SIETÍ

Správa počítačových sietí úzko súvisí so starostlivosťou o počítače a servery. Len vďaka kvalitne spravovanej PC sieti dokážu všetky vaše zariadenia medzi sebou spoľahlivo komunikovať.  

Viac o službe

Servis PC

Servis PC

Servis počítačov považujeme za jednu z elementárnych IT činností vôbec. Medzi ne patrí napríklad odvírenie PC, inštalácia operačného systému, fyzické či softvérové prečistenie PC a výmena komponentov.

Viac o službe

Predaj HW a SW

Predaj hW a SW

Zákazníkom predávame celé portfólio hardvéru a softvéru. Ponúkame renomované značky výpočtovej techniky a softvérových produktov.
Prednosťou IT&T je pridaná hodnota, ktorú oceňuje väčšina našich klientov.

Viac o službe

Telekomunikačné služby

Telekomunikačné služby

Naše portfólio IT služieb dopĺňa optimalizácia telekomunikačných nákladov firiem, predaj a konfigurácia telefónnych ústrední. Pomáhame klientom s výberom vhodného internetového operátora. 

Viac o službe

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou poradíme.

Kontaktujte nás