Microsoft Exchange Online

E-maily, kalendáre, kontakty, poznámky a úlohy - vaši zamestnanci používajú svoje počítače, smartfóny a tablety na neustálu komunikáciu s klientmi a kolegami.  Venujú sa plánovaniu stretnutí a písaniu najrôznejších poznámok. Ktorá aplikácia je najlepšia bez ohľadu na to, či máte jedného, alebo stovky zamestnancov?

Odpoveďou je Microsoft Exchange Online (EO). Tento program zaručí, že budete mať všetky e-maily vždy k dispozícii a zmeny vykonané na jednom zariadení uvidíte okamžite na všetkých vašich zariadeniach kdekoľvek a kedykoľvek. Naša spoločnosť je Microsoft Silver Partner v cloudových riešeniach. Zabezpečíme vám plynulú migráciu do prostredia EO za férových podmienok. Neváhajte nás kontaktovať a my vás bezbolestne prevedieme do moderného sveta cloudu.

Exchange online je hostovaná e-mailová služba od spoločnosti Microsoft určená pre vašu firmu, ktorá zároveň pomáha chrániť vaše dáta. Obsahuje pokročilý softvér na ochranu pred škodlivým softvérom a antispamový filter, ktorý chráni vaše poštové schránky. Poskytuje služby s viac ako 99,9% dostupnosťou. Pomocou bezpečnostných pravidiel pre mobilné zariadenia môžete vynútiť uzamknutie PIN kódom na vašich smartfónoch, a zároveň odstrániť dôverné obchodné údaje zo stratených alebo odcudzených inteligentných telefónov.

Licenciu Exchange Online si môžete prenajať na mesačnej alebo ročnej báze. Rovnako je súčasťou balíka Microsoft Office 365. Exchange Online poskytuje plne funkčnú verziu "veľkého" servera Microsoft Exchange.

Microsoft Exchange Online

Prečo prejsť na Exchange Online? Výhody a benefity


 • Je neporovnateľne výhodnejší ako obyčajný lokálny server Microsoft Exchange, pri ktorom musíte disponovať vlastným hardvérom, ktorý je potrebné každých pár rokov inovovať.

 • Exchange Online je založený na cloude a je vhodný pre všetky typy spoločností. Vaše e-maily sú prístupné cez internet, kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Nemusíte disponovať fyzickým serverom. Exchange Online šetrí hardvérové zdroje, a zároveň minimalizuje vstupné náklady. Môžete si ho prenajať na mesačnej alebo ročnej báze. Ste na cloude, preto budete mať vždy najaktuálnejšiu verziu a nemusíte riešiť reinštaláciu alebo nákladné a náročné prechody na nové verzie.

 • Exchange Online môžete mať nastavený na všetkých zariadeniach vrátane počítačov, tabletov a smartfónov (Apple iPhone, Android, BlackBerry, Windows Phone a iné). Na každom zariadení uvidíte presne tie isté položky.

 • Služba Exchange Online poskytuje minimálne 50 GB úložného priestoru pre každú poštovú schránku. To je priestor, ktorý sotva naplníte. Napríklad, ak má vaša spoločnosť 60 užívateľov, môžete používať až 3TB úložiska v cloude pre všetky vaše e-maily. Ak by ste mali svoj vlastný server, tieto e-maily by spotrebovali obrovské množstvo hardverových zdrojov.

 • Služba Exchange Online je bezpečnejšia v porovnaní s lokálnym serverom. Ponúka prvotriednu antivírusovú a antispamovú ochranu, ktorá je zahrnutá v cene. V „inhouse“ riešení tieto funkcie získate iba za príplatok.

 • Microsoft Exchange Online má vysokú dostupnosť a poštové schránky sa nepretržite replikujú na viacero databázových kópií v geograficky oddelených dátových centrách. Aj keby došlo k prírodnej katastrofe alebo obrovskému výpadku, vaše dáta budú dostupné a v bezpečí.

 • Pri Exchange Online nie ste závislí od lokálneho internetového pripojenia vo vašej firme. V prípade výpadku elektriky alebo internetu môžete napríklad prejsť do najbližšej kaviarne alebo sa pripojiť cez mobilný internet.

 • Zdieľané poštové schránky (shared mailbox) sú úplne zadarmo. Môžete si zdarma vytvoriť zdieľanú schránku, napríklad pre všeobecnú e-mailovú adresu alebo zdieľaný kalendár (zasadacia miestnosť, dovolenkový kalendár, marketingové oddelenie a pod.).

 • Ak máte server s operačným systémom Windows Server, môžete synchronizovať doménové účty (active directory) s tenantom balíka Office 365. Budete mať rovnaké heslo na prihlásenie sa do počítača a taktiež pre Exchange online.

 • Microsoft Silver Partner
 • Microsoft Silver Partner Small and Midmarket Cloud Solutions
 • Microsoft Sales Specialist Office 365

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou poradíme.

Kontaktujte nás